Evden eve taşıma

Firmaları Eşyalarınızda özel istekleriniz için talep ettiğinizde, özel eşyanız bayan elemanlarımız tarafından paketlenir ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız ve kırılması çok kolay olan diğer eşyalarınız için özel kutu tasarım kasalarımız ile balonlu naylon eşliğinde paketlemesi yapılır. Paketleme ve ambalajlama en titiz haliyle gerçekleşir sizin içiniz rahat olsun.
Taşınması güç eşyalarınız için bu iş için eğitimini görmüş özel elemanlarımız tarafından taşınması gerçekleştirilir. Taşınma esnasında her koli alındığı oda ismi ile işaretlendirilir. Yeni adresinize ulaştığında eşyalarınızın kırılacak olanları dikkat ederek ayrıştırılması yapılır.
ev nakliyesi araçlarının Kamyon içi özel tasarım eşya taşıma malzemeleri için temiz bir yüzeye ve kasalara sahiptir.
Ekspertiz hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için tamamen ücretsiz yapılmakta.
Ankara nakliyat hizmeti, elaman kadromuz ile işin alanında deneyimleriyle uzmanlık kazanmış elektrik tesisatçı mobilyalarınız için demonte ve montaj işlemleri için elemanlarımız iş bölümüne ayrıştırılır.
Taşımacılık sırasında esnasında malzememin tümü işini bilen ellerde sökülüp yeni adresinize vardığınızda montesi gerçekleştirilir. Nakliye günü ve zamanı tamamen siz değerli müşterilerimiz belirlediği ve uygun gördüğü tarihte nakliye sözleşmesi yapılır. Ankara’da sizde bu özel sistem taşımacılık prensiplerimizden faydalanmak isterseniz ofisimize gelerek yâda bizi arayın bizzat biz size gelerek görüselim detayları konuşalım.
Siteye git Ankarayenicagnakliyat.com
Siteye git Ankarayenicagnakliyat.com
Siteye git Ankarayenicagnakliyat.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *